MING YAN PEI. Litografi.

MING YAN PEI. Litografi.
680403. MING YAN PEI. Litografi.

Vanite. Signerad och numrerad 23/75 ex. 76,5x118 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 438