ROLF IGGMO. Olja på duk.

ROLF IGGMO. Olja på duk.
680167. ROLF IGGMO. Olja på duk.

Sommarlandskap, signerad, 40x45 cm.

Obetydligt ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Obetydligt ytslitage.

Antal besök: 1 036