BORDSUPPSATSER, 2 st, mässing och glas, gustaviansk-stil,1800/1900-tal.

67970. BORDSUPPSATSER, 2 st, mässing och glas, gustaviansk-stil,1800/1900-tal.

Diameter ca 16-20 cm.

Bruksslitage. En uppsats utan fat/skål.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter ca 16-20 cm.

Antal besök: 515