SKÅL, glas, möjligtvis Ryssland, 1800-tal.

67964. SKÅL, glas, möjligtvis Ryssland, 1800-tal.

I form av löv, längd ca 7 cm.

Slitage, nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

I form av löv, längd ca 7 cm.

Slitage, nagg.

Antal besök: 601