SOFFBORD, design Johannes Andersen för Trensum, 1960-tal.

679619. SOFFBORD, design Johannes Andersen för Trensum, 1960-tal.

Olikformad njurform. Längd ca 160 bredd 52,5/73 höjd 52 cm.

Bruksslitage, yta i gott skick.

Herrljunga Auktionsverk
Antal besök: 961