LEOPOLD FARE. Södra Mellby, olja på duk, signerad.

67960. LEOPOLD FARE. Södra Mellby, olja på duk, signerad.

43 x 23 cm.

Leopold Fare (1926–1996)

Gör en kostnadsfri värdering!

43 x 23 cm.

Leopold Fare (1926–1996)

Antal besök: 1 381