BROSCH, 18k guld med rosenslipade diamanter samt blå stenar, 1900-talets första del.

67943. BROSCH, 18k guld med rosenslipade diamanter samt blå stenar, 1900-talets första del.

Diameter 2,5 cm.

Slitage, tennlödningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 2,5 cm.

Slitage, tennlödningar.

Antal besök: 559