KARAFF, glas, Iittala samt PARTI GLAS, 18 delar, blandade storlekar, 1900-talets andra hälft.

67904. KARAFF, glas, Iittala samt PARTI GLAS, 18 delar, blandade storlekar, 1900-talets andra hälft.

Karaff Iittala, höjd 22,5 cm.
4 grogglas, 2 öl/vinglas, 11 dricksglas, kanna.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Karaff Iittala, höjd 22,5 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 304