SERVISDELAR, 11 delar, Spode, England, 1900-tal.

678697. SERVISDELAR, 11 delar, Spode, England, 1900-tal.

Stort stekfat, 52 x 40 cm.
6 tallrikar, diameter 25 cm.
2 tallrikar, diameter 16,5 cm.
2 fat, 16 x 5 cm.

Bruksslitage.
Nagg förekommer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stort stekfat, 52 x 40 cm.
6 tallrikar, diameter 25 cm.
2 fat, 16 x 5 cm.

Bruksslitage.
Nagg förekommer.

Antal besök: 622