Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Gomér & Andersson Linköping
Konst
Måleri
OKÄND KONSTNÄR. Rökande man. Olja på duk. Signerad J.Baixas 73.
67862. OKÄND KONSTNÄR. Rökande man. Olja på duk. Signerad J.Baixas 73.
55 x 45 cm.
Krackelyr.
Gör en kostnadsfri värdering!
55 x 45 cm.
Krackelyr.
Gomér & Andersson Linköping
1 412