SKRIVSTOL, Elisa Svedberg, NK, 1930-40 tal.

67852. SKRIVSTOL, Elisa Svedberg, NK, 1930-40 tal.

Industridesign.
Höj och sänkbar i rygg samt höjd.
Klädd i mörkröd galon.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Industridesign.
Klädd i mörkröd galon.

Slitage.

Antal besök: 1 367