BORDSLAMPOR, ett par, Hemi, 1900-talets andra hälft.

67850. BORDSLAMPOR, ett par, Hemi, 1900-talets andra hälft.

Plåt och plast, höjd ca 59 cm.

Bruksslitage. Plast på skärm, gulnat.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 688