MATBORD, omkring år 1900.

MATBORD, omkring år 1900.
678138. MATBORD, omkring år 1900.

Ek. Svarvade ben. Längd 123. Bredd 93. Höjd 76 cm.

Slitage. Repor och märken. Torrspickor. Bordsskivor ihopskruvade. Ett ben med lagning. Ben ej ursprungligen tillhörande.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 622