UNDERSÖKNINGSBRITS, för sjukhus, 1900-tal.

677863. UNDERSÖKNINGSBRITS, för sjukhus, 1900-tal.

2-delad, med höjbar huvudände.

Längd 192 cm.
Höjd 75 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 192 cm.
Höjd 75 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 502