SOFFBORD, ek med balusterben, 1900-tal.

677853. SOFFBORD, ek med balusterben, 1900-tal.

Diameter 95, höjd 60 cm.

Bruksslitage samt slitage på 2 ben.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 95, höjd 60 cm.

Antal besök: 1 248