PALL, trä, höjbar, 1900-talets början.

676927. PALL, trä, höjbar, 1900-talets början.

Diameter 37, höjd 53-60 cm.

Bruks och åldersslitage, stabil.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 37, höjd 53-60 cm.

Herrljunga Auktionsverk
Antal besök: 2 310