SVEN WINGE. Akvarell.

SVEN WINGE. Akvarell.
676816. SVEN WINGE. Akvarell.

Motiv från Laholm kyrka, signerad, 34x24 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!
676816. SVEN WINGE. Akvarell.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 1 238