BORDSUPPSATSER, 2 st, glas och nysilver, 1900-talets första hälft.

67669. BORDSUPPSATSER, 2 st, glas och nysilver, 1900-talets första hälft.

Höjd ca 12-18 cm.

Bruksslitage. Nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 12-18 cm.

Bruksslitage. Nagg.

Antal besök: 599