BORDSPENDYL, Louis XVI-stil, 1800-tal.

67651. BORDSPENDYL, Louis XVI-stil, 1800-tal.

Mässing och röd sten, emaljerad urtavla, höjd ca 39 cm.

Nyckel och pendel finns. Smärre slitage och nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 059