SYBORD, lyrmodell, 1900-tal.

SYBORD, lyrmodell, 1900-tal.
676491. SYBORD, lyrmodell, 1900-tal.

Låda med fack, längd 58 cm, bredd 41 cm, höjd 69 cm.

Fanérskador, slitage och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 379