ROMEK ARPAD. Stilleben. Olja på duk. Ungern. Signerad.

67639. ROMEK ARPAD. Stilleben. Olja på duk. Ungern. Signerad.

68x55 cm

Ändrad bild!

Gör en kostnadsfri värdering!

68x55 cm

Ändrad bild!

Antal besök: 1 666