HÖRNSKÅP, 1900-tal.

HÖRNSKÅP, 1900-tal.
67620. HÖRNSKÅP, 1900-tal.

Höjd 180, bredd 83 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
67620. HÖRNSKÅP, 1900-tal.

Höjd 180, bredd 83 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 674