SOFFBORD, skiva i emalj, design Yngvar Sandström, Säffle Möbelfabrik.

67584. SOFFBORD, skiva i emalj, design Yngvar Sandström, Säffle Möbelfabrik.

Soffbord längd 120, bredd ca 65 cm, höjd ca 52,5 cm.

slitage, bordsskiva med mindre repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 4 469