FOTPALL, med dyna av kalvskinn, 1970-tal.

67552. FOTPALL, med dyna av kalvskinn, 1970-tal.

Stålrör, kalvskinn.
Längd 65, bredd 52, höjd 31 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stålrör, kalvskinn.

Bruksslitage.

Antal besök: 562