TERRIN med FAT, rokokostil, porslin, möjligen Frankrike, 1900-tal.

67548. TERRIN med FAT, rokokostil, porslin, möjligen Frankrike, 1900-tal.

Polykrom dekor av växter och fåglar. Längd 45 cm.

Mindre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre slitage.

Antal besök: 1 160