SOFFA, Karl Johan-stil, 1900-tal.

67513. SOFFA, Karl Johan-stil, 1900-tal.

Med blårandig klädsel. Längd 227 cm, bredd 68 cm, höjd 92.

Bruksslitage. Reparerad och kompletterad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 4 354