GOLVUR, England, 1800-tal.

GOLVUR, England, 1800-tal.
675115. GOLVUR, England, 1800-tal.

Med intarsia.
Lod medföljer.
Längd ca 47 cm, bredd 21 cm, höjd ca 217 cm.

Ålders samt bruksslitage. Torrsprickor. Dekorelement saknas. Urtavla med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Med intarsia.
Lod medföljer.

Antal besök: 744