STINSLYKTA, VAGNSLYKTA, omkring 1900.

67461. STINSLYKTA, VAGNSLYKTA, omkring 1900.

Häjd 32 resp. 49 cm.

Slitage, smärre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Häjd 32 resp. 49 cm.

Slitage, smärre skador.

Antal besök: 1 677