Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Gästriklands Auktionskammare
Övrigt
Övrigt
TOMTE, trä, 1950-tal.
674092. TOMTE, trä, 1950-tal.
674092. TOMTE, trä, 1950-tal.
Höjd 56 cm.
Längd 26 cm.
Slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
674092. TOMTE, trä, 1950-tal.
Höjd 56 cm.
Längd 26 cm.
Slitage.
Gästriklands Auktionskammare
237