TUULIKKI PIETILÄ. Färglitografi.

673652. TUULIKKI PIETILÄ. Färglitografi.

Metro. Signerad och numrerad 17/25 ex Daterad 1954
44x34 cm.

Något gulnad.

Tuulikki Pietilä (1917–2009)

Gör en kostnadsfri värdering!

44x34 cm.

Något gulnad.

Tuulikki Pietilä (1917–2009)

Antal besök: 1 712