TUULIKKI PIETILÄ. Etsning.

673648. TUULIKKI PIETILÄ. Etsning.

Komposition. Signerad och numrerad 3/25 ex Daterad 1966
41x46 cm.

Något gulnad.

Tuulikki Pietilä (1917–2009)

Gör en kostnadsfri värdering!

41x46 cm.

Något gulnad.

Tuulikki Pietilä (1917–2009)

Antal besök: 426