GUNNAR TORHAMN. Blyertsteckning.

673626. GUNNAR TORHAMN. Blyertsteckning.

Sittande kvinna. Signerad 19x16 cm.

Mindre ytslitage.

Gunnar Torhamn (1894–1965)

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage.

Gunnar Torhamn (1894–1965)

Antal besök: 338