KENNETH SJÖ. Olja på duk.

KENNETH SJÖ. Olja på duk.
673552. KENNETH SJÖ. Olja på duk.

Själsö. Gotland. Signerad. 40x40 cm.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage.

Antal besök: 684