Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Helsingborgs Auktionskammare
Konst
Måleri
OKÄND KONSTNÄR. förälskat par, olja på pannå.
67342. OKÄND KONSTNÄR. förälskat par, olja på pannå.
71 x 57 cm.
färgskador.
Gör en kostnadsfri värdering!
71 x 57 cm.
färgskador.
Helsingborgs Auktionskammare
682