TIMO SARVIMÄKI. Olja på duk, signerad.

67332. TIMO SARVIMÄKI. Olja på duk, signerad.

Komposition i svart, grått vitt och blått. 65 x 51 cm.

Smärre färgkrackelering samt färgbortfall.

Timo Sarvimäki (Född 1948)

Gör en kostnadsfri värdering!

Timo Sarvimäki (Född 1948)

Antal besök: 1 841