CHIFFONJE, valnöt, 1800 tal.

CHIFFONJE, valnöt, 1800 tal.
67278. CHIFFONJE, valnöt, 1800 tal.

Höjd 138 cm, längd 99 cm, bredd 50 cm.

Sprickor, fuktfläck, skador/slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 113