SMYCKEN, BIJOUTERIER, korall, bärnsten samt pärlor.

672750. SMYCKEN, BIJOUTERIER, korall, bärnsten samt pärlor.

Halsband, olika längder.
Halsband, bärnsten, längd 63 cm.
Halsband, corall, längd 48 cm.

Smärre bruksslitage.
2 halsband med skador på spännet.

Gör en kostnadsfri värdering!

Halsband, olika längder.

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 457