LJUSKRONA, barockstil, 1900-tal, höjd utan kedja 69 cm.

67221. LJUSKRONA, barockstil, 1900-tal, höjd utan kedja 69 cm.

Stomme av mässing, lövformade prismor i genomskinlig och rökfärgad kristall, fem elektrifierade ljusarmar.

Bruksslitage, en trasig prisma, ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 718