BJÖRN JONSSON. litografier, signerade, 4 stycken.

671555. BJÖRN JONSSON. litografier, signerade, 4 stycken.

"Vinter vid Trekanten", daterad
Bildytans mått ca 17,5 x 24,5 cm
Ramens mått ca 39 x 49,5 cm

"Vinterdag", daterad
Bildytans mått ca 30 x 39,5 cm
Ramens mått ca 42,5 x 51 cm

Stugor med trädgårdar
Bildytans mått ca 24 x 32 cm
Ramens mått ca 39 x 47 cm

"Myggdalen"
Bildytans mått ca 25 x 34 cm
Ramens mått ca 41,5 x 51,5 cm.

Ej examinerade ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ramens mått ca 39 x 49,5 cm

"Vinterdag", daterad
Ramens mått ca 42,5 x 51 cm

Stugor med trädgårdar
Bildytans mått ca 24 x 32 cm
Ramens mått ca 39 x 47 cm

"Myggdalen"
Bildytans mått ca 25 x 34 cm

Ej examinerade ur ram.

Antal besök: 5 507