VÄGGUR, batteriverk, Junghans Electora, 1900-tal.

671511. VÄGGUR, batteriverk, Junghans Electora, 1900-tal.

Diameter ca 38 cm.

Ej funktionstestad. Slitage, visare något lösa. Möjligen saknas del till urtavlans center.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter ca 38 cm.

Antal besök: 2 087