THOMAS FRISK. Färgetsning.

THOMAS FRISK. Färgetsning.
671356. THOMAS FRISK. Färgetsning.

Komposition med hus och träd, signerad och numrerad 36/125, 33x39 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 3 015