MODELLTÅG, Fleischmann, 1950/60-tal.

671141. MODELLTÅG, Fleischmann, 1950/60-tal.

3 st lok och 2 st vagnar samt transformator mm.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksskick.

Antal besök: 1 928