BORDSPENDYL, svärtat trä/alabaster, Österrike, 1800-tal.

671127. BORDSPENDYL, svärtat trä/alabaster, Österrike, 1800-tal.

Urtavla märkt "Peter Sima in St Pölten".
Höjd 64, bredd 36,5, djup 14,5 cm.

Skador, sprickor, tickar igång och slår men stannar strax.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nycklar saknas.

Antal besök: 909