ERIK SCHMIDT. Hästar. Olja på pannå. Signerad och daterad 1965.

67106. ERIK SCHMIDT. Hästar. Olja på pannå. Signerad och daterad 1965.

27x41 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

27x41 cm.

Antal besök: 2 061