SOFFA, Karl Johan-stil, 1900-tal.

67079. SOFFA, Karl Johan-stil, 1900-tal.

Med randig klädsel. Längd 235 cm, bredd 71 cm, höjd 105 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 21 539