OKÄND KONSTNÄR. Fjordlandskap med stuga. Olja på duk. Signerad Joh Dahl.

67030. OKÄND KONSTNÄR. Fjordlandskap med stuga. Olja på duk. Signerad Joh Dahl.

38 x 85 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

38 x 85 cm.

Antal besök: 1 114