Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Gomér & Andersson Linköping
Konst
Måleri
OKÄND KONSTNÄR. Fjordlandskap med stuga. Olja på duk. Signerad Joh Dahl.
67030. OKÄND KONSTNÄR. Fjordlandskap med stuga. Olja på duk. Signerad Joh Dahl.
38 x 85 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
38 x 85 cm.
Gomér & Andersson Linköping
1 114