BESTICK SAMT BÄGARE, silver, 21 delar, 692 g.

670170. BESTICK SAMT BÄGARE, silver, 21 delar, 692 g.

4 st. kaffeskedar i fiolmodell, 1700-talets sista kvartal.

Supbägare med gåvogravyr, Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 293