SNURRFÅTÖLJ, läder, "Tirup", Carl Öjerstam för Ikea, 2000-tal.

670164. SNURRFÅTÖLJ, läder, "Tirup", Carl Öjerstam för Ikea, 2000-tal.

Formgiven 2008 av Carl Öjerstam.
Rygghöjd 79 cm.
Sitthöjd 38 cm.
Bredd 72 cm.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rygghöjd 79 cm.
Sitthöjd 38 cm.
Bredd 72 cm.

Smärre slitage.

Antal besök: 7 699