MODELLBILAR, 2 st, plåt, varav en märkt made in Japan.

66998. MODELLBILAR, 2 st, plåt, varav en märkt made in Japan.

Rolls Royce, svart, längd 18,5 cm.
Austin, röd, längd 20,5 cm.

Slitage, repor, svart bil saknar lykta.
Ej funktionsprovade.

Gör en kostnadsfri värdering!

Austin, röd, längd 20,5 cm.

Ej funktionsprovade.

Antal besök: 772