LUFTGEVÄR, "Webley Service Air Rifle Mark II", Webley & Scott Ltd, Birmingham, England, 1940/50-tal.

669896. LUFTGEVÄR, "Webley Service Air Rifle Mark II", Webley & Scott Ltd, Birmingham, England, 1940/50-tal.

Luftgevär i originalkartong nr 12091, instruktionsbok medföljer samt diaboler.

Bruksslitage, fungerande.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, fungerande.

Antal besök: 11 465